+48 22 370 29 92

e-mail: stomatologia@kozarzewska.waw.pl
ul. Puszczy Solskiej 3, 01-390 Warszawa

      gabinet czynny:     pon - pt: 8:00 - 20:00     Sob: 9:00 - 15:00

Usługi

Stomatologia Zachowawcza

Stomatologia zachowawcza Kozarzewska

Stomatologia zachowawcza poświęcona jest profilaktyce próchnicy zębów oraz leczeniu już istniejących ubytków próchnicowych, które są najczęstszą przyczyną zgłoszeń pacjentów do stomatologa. Celem wykonywanych zabiegów jest utrzymanie zębów naturalnych poprzez stosowanie odpowiednich metod odtwarzania ich struktury i przywracania funkcji fizjologicznej.


Obszerną część tej specjalności stanowi ENDODONCJA skupiająca się na leczeniu kanałowym zębów. Zabieg ten polega na usunięciu chorobowo zmienionej miazgi z komory i kanałów zęba oraz wypełnieniu jej odpowiednim materiałem.

W naszym gabinecie zwracamy szczególną uwagę, aby efekt pracy specjalistów spełniał najwyższe wymagania zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Posiadane doświadczenie oraz wykorzystanie nowoczesnego sprzętu pozwala nam na wykonanie wysokiej jakości wypełnień przywracających naturalny kształt zębów, a jednocześnie będących nie do odróżnienia od naturalnego uzębienia. W trakcie leczenia dokładamy wszelkich starań, aby poznać potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów, co pozwala na indywidualny dobór metod leczenia.