+48 22 370 29 92

e-mail: stomatologia@kozarzewska.waw.pl
ul. Puszczy Solskiej 3, 01-390 Warszawa

      gabinet czynny:     pon - pt: 8:00 - 20:00     Sob: 9:00 - 15:00

Nasz zespół

dr n.med. Monika Kozarzewska

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu dzieci w różnym wieku i dorosłych.

Absolwentka stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku uzyskała tytuł Specjalisty Stomatologii Dziecięcej. Przez wiele lat związana z Zakładem Patologii Jamy Ustnej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Studia doktoranckie odbyła w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej WUM, gdzie z wyróżnieniem obroniła rozprawę doktorską pt. „Immunohistochemiczna ocena ekspresji wybranych czynników molekularnych w torbielach zębopochodnych”- uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny Uniwersytetu Warszawskiego. Stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach i sympozjach. Autorka wielu publikacji naukowych.

lek. stom. Katarzyna Petera-Grywińska

Katarzyna jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego- specjalista chirurg stomatolog.

W pracy zawodowej zajmuje się głównie leczeniem chirurgicznym i implantologicznym.

lek. stom. Beata Banaszek

Lekarz dentysta, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - 1993. Od wielu lat zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych wykonując zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.

lek. stom. Katarzyna Cieślińska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista protetyki stomatologicznej. W latach 2009- 2010 odbyła staż na Université de la Méditerranée w Marsylii w ramach stypendium naukowego programu Erazmus. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności na licznych szkoleniach i kursach. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką i endodoncją. Wszystkie zabiegi wykonuje w lupach stomatologicznych.

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013 roku ukończyła Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji. Systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i warsztatach. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodziezy i dorosłych przy użyciu aparatów stałych i ruchomych.

lek. dent. Paula Konachowicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zajmuje się specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Stawia czoło naprawdę skomplikowanym przypadkom klinicznym. W pracy z pacjentem jest dokładna, cierpliwa i delikatna. Wizyta u lekarza endodonty będzie przyjemnością.

lek. dent. Milena Piotrowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka wielu szkoleń i specjalistycznych kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do małego i dorosłego pacjenta.